2022-04-11

TECAR terapija – žingsnis į priekį reabilitacijos ir estetinės medicinos srityje. Varžinė ir talpinė energija TECAR yra nauja fizinės terapijos forma, perduodanti šią energiją į žmogaus kūną, ji skatina endogeninį atsaką įvairiuose ląstelių audiniuose. Tokiu būdu perduodama energija reaguoja į natūralius regeneracijos ir priešuždegiminius procesus. Pajėgi įtraukti visas pažeistas struktūras, suteikdama raumenų atsipalaidavimą, intensyvų limfos darbą, stabdo edemų formavimąsi, uždegiminius procesus, skausmą.

Tecar terapija yra endogeninė termoterapija, naudojama paviršiniams ir giliesiems audiniams sušildyti. Terapijos gebėjimas paveikti kraujotaką paprastai laikomas pagrindiniu audinių gijimo procesų skatinimo mechanizmu (Clijsen, Leoni, Schneebeli, Cescon, Soldini, Li, & Barbero, 2020). Buvo įrodyta, kad „Tecar“ terapija veiksmingai palengvina raumenų skausmą praėjus 24 valandoms po jos taikymo. Panašiai žmonėms, gydomiems „Tecar“, buvo geriau atkurta raumenų jėga ir funkcijos pasibaigus 72 valandoms (Guimaraes, Barreto, Martins, Silva, Matos, Cardoso, Melo, & Branco, 2018).

Privalumai, palyginti su kitomis jau žinomomis energijos formomis (mikro bangos, trumpos bangos, hipertermija), yra būtent žmogaus endogeninė transformacija (natūralus temperatūros prieaugis iš vidaus) šilumos energija. Iki šiol šilumos energija gamindavosi tik išorišku budu . TECAR Elettronica Pagani saugi ir operatoriaus maksimaliai kontroliuojama procedūra.TECAR gydymo rezultatas priklauso ne tik nuo specialisto, bet ir nuo aparato galingumo, absorbuojamo kūno ploto, gylio. Kuo didesnis kūno plotas, audinių gylis tuo reikia didesnės galios. ELETTRONICA PAGANI siūlo aparatus nuo 120W iki 400W. Pavyzdžiui veido procedūrom, galūnėms pakanka iki 120W, atletinio kūno sudėjimo sportininkui nugaros skausmui gydyti reikėtu iki 400W. Varžinė ir talpinė terapija efektyviai gydo įvairias ūmias ir lėtines ligas, sukeliančias raumenų ir skeleto sistemos skausmą ir uždegimą:

• Raumenų patologijos

• Pečių patologijos

• Alkūnės sutrikimai

• Stuburo patologijos

• Klubų patologijos

• Kelių patologijos

• Pėdų patologijos

Ši terapija naudojama prieš ir po operacijas, sutrumpėja reabilitacijos laikas. Gali naudoti TECAR, net jei pacientas turi metalinį protezą. Statinis metodas gali būti naudojamas kartu su mankšta ar atliekant manipuliacijas. Tokiu būdu atletas greičiau atgauna fizinį pasiruošimą. TECAR Elettronica Pagani procedūra, tai praktiškai atpalaiduojantis masažas, kurio metu pacientas jaučia malonią šilumą, atsipalaidavimą, palengvėjimą, skausmo sumažėjimą.

Susisiekime

Mūsų šūkis Gyvenk be skausmo! Tuo vadovaujames suteikiant pagalbą mūsų klientams. Visomis savo jėgomis ir žiniomis – padėsime jums.