Apie terapiją

Vakuuminės taurės yra naudojamos norint atstatyti mūsų vidaus organų darbą, normalizuoti žarnyno sutrikimus, atlikti detoksikaciją ir sumažinti kūno riebalus, taip pat atstatyti sportininkus po intensyvaus fizinio krūvio, sumažinti raumenų, sąnarių skausmą, Kaip pvz., jeigu pradėjo skaudėti klubo sąnarys, tai greičiausiai bus sutrikusi kraujotaka. Panaudojus keletą kartų vakuumines taures klubų srityje, skausmai praeis, arba ženkliai sumažės

Terapijos pliusai

Vakuuminės taurės efektyviai padidina organizmo imuniteto apsaugines funkcijas. Dėl kraujo ląstelių patekimo į tarpląstelinę terpę, aktyvuojama imuninių reakcijų grandinė. Kūnas suvokia mėlynę, kaip atvirą žaizdą ir mobilizuoja organizmo potencialą gynybai nuo galimos infekcijos. Žymiai padidėja audinių makrofagai, kurie naikina mikroorganizmus ir patogenines ląsteles. Vyksta organizmo efektyvus valymas nuo visų rūšių toksinų, virusų ir kitų infekcinių elementų.

 

  • Šiuo metu patikrintų duomenų apie šalutinį taurių poveiki nėra. Vakuuminių taurių terapija sunkiai skinasi kelią oficialioje medicinoje, nes, kaip teigia medikai, nėra jokių mokslinių įrodymų, patvirtinančių terapinių taurių veiksmingumą. Bet, kaip teigiama, iš kitos ‚,netradicinės medicinos’’ specialistų pusės, taip pat nėra jokių mokslinių tyrimų ir įrodymų kad, vakuuminių taurių terapija yra kenksminga.

Kodėl verta rinktis mus?

Kokybiškai atliekame paslaugas
Greitai randame problemą ir pradedame ją šalinti
Efektyviai paskiriame gydymo metodą
Išsiaiškiname visas silpnas vietas ir jas pašaliname

Nelaukite ir apsilankykite pas mus

Kam kankintis jei galite gyventi be skausmo šiandiena?

Susisiekime

Mūsų šūkis Gyvenk be skausmo! Tuo vadovaujames suteikiant pagalbą mūsų klientams. Visomis savo jėgomis ir žiniomis – padėsime jums.