Istorija

Mes buvome vieni pirmieji Lietuvoje, kurie pradėjo dirbti su Tecar terapija.

laiminga moteris besimegaujanti gyvenimu
Klinika sulietas vaizdas

Apie Kliniką

Mus dažnai vadina dievo stebūklu. Dažniausiai girdime klausimą – Ar man padės? Praėjus ne vieniems metams darbo su pacientais galiu atsakyti Taip, 98,0% tikimybė. Kodėl ne 100%? Nes medicinoje nėra 100%. 1% priklauso nuo Jūsų pačių ir 1% priklauso nuo ligos ar pažeidimo paūmėjimo.

Pagrindinės klaidos, dėl ko reabilitacija GALI NEPADĖTI : NESILAIKOMA rekomendacijų; PAMIRŠTAMA, jog yra liga ir ji niekur nedingo (artritas ir t.t.), stuburas visas lūžęs ir mes jums jo neįstatysime naujo.

NESILAIKOMA rėžimo; NESILAIKOMA nurodymų – jums ir stuburo juosmeninės dalies išvarža, o JŪS ir toliau kelnojate svoriu su plius 50 kg. Mūsų 8 metų darbo patirtis mano NULEIDO ant žemės. Kol mokiausi buvau optimistė – aš galiu viską, visus išgydysiu, visiems bus tik geriau ir geriau, bet įgavus darbo patirties bagažą, išmokau atsikelti nuo žemės ir priimti tai kaip pamoką. Medicinos mokslas neveikia 100%. Ir mes negalime duoti 100%, kad būtent Jums padės. Bet mūsų tikslas yra padaryti kaip įmanoma daugiau, kad Jūsų šansas būtų kuo didesnis.

Odos terapija

Kodėl mes?

Mūsų tikslas – PADĖTI jums.

Laimingų Klientų

Metai Patirties

%

Teigiamų Atsiliepimų

Aš esu Gyvenk be skausmo įkūrėja ir Tecar terapijos profesionalė.

Gydytoja sedinti ant sofos

Erika Pačėsaitė

Direktorė, sveikos gyvensenos ir reabilitacijos mokslų specialistė, Indiba Activ terapijos profesionalė, Lietuvoje buvo viena pirmųjų specialisčių, kuri pradėjo dirbti naudojant Tecar terapiją. 2018 metais baigė Lietuvos Sporto universitetą ir įgijo Kineziterapijos bakalauro kvalifikacinį laipsnį. 2020 metais baigė studijas ir įgijo Sveikatos mokslų reabilitacijos magistro laipsnį. 2021 metais įstojo į Holistinės medicinos universitetą, kur ir toliau gilinasi į kitokią psichosomatikos pusę. Patirtis- savo srityje dirba nuo 2015 metų, todėl yra susidūrusi su daugybe įvairių ligų bei sutrikimų. Specializuojasi stuburo problemuose, raumenų pažeidimuose, laikysenos ir pusiausvyros korekcijoje, neurologinių sutrikimų srityje. Parašiusi mokslinį straipsnį susijusį su reabilitacija po galvos smegenų insulto bei atliko tyrimą, kurio metu, aiškinosi Tecar terapijos poveikį skausmui ir gyvenimo kokybei pacientams, turintiems juosmeninės dalies išvaržas. Kvalifikuota nugaros ir kaklo skausmų valdyme, kineziologijoj, fiziologinių projektų valdyme. Turinti 7 metų darbo patirtį, su įvairiausiom diagnozėm. Taip pat, keturis kartus savanoriavo įvairiuose projektose.

 

Pasitikėkite manim, mes jums PADĖSIME

 

N

Patyrę daktarai

Turime daugiau nei 6-is metus praktikos ir didelę klientų bendruomėnę

N

Profesionali komanda

Nenustojanti saviugda, žinių plėtimas, atsakingas požiūris į darbą

N

Jokių papildomų mokesčių

Mūsų klientai nebus nustebinti paslėptais papildomais mokesčiais už paslaugas

 Nesenai praėjau gydymo kursą „Gyvenk be skausmo” klinikoje. Labai pagerėjo savijauta, apsieinu be nuskausminamųjų, kadangi kankina stuburo osteochondrozė ir sponduliozė, tai užspaudžiami nervai ir skausmas plito į kairę pusę. Po procedūrų koja sustiprėjo, lengvesnė ir galiu judėt …

 - G. K.

 Stuburo skausmai kamuoja daugiau nei 20 metų. Išoperuotos 2 išvaržos. Kuo toliau tuo blogiau. Logiška, kad viskas dyla, bet sunku yra gyventi su skausmais. Vaistai, kaip sakoma: „Vieną gydo, o kitą gadina”. Gaunasi užburtas ratas. Atrodo, kad …  

– B. V.

 Ačiū, man padėjo ir patiko.

 - V. K.

Mūsų šūkis Gyvenk be skausmo! Tuo vadovaujames suteikiant pagalbą mūsų klientams. Visomis savo jėgomis ir žiniomis – padėsime jums.