image

Apie kliniką

Mus dažnai vadina dievo stebūklu. Dažniausiai girdime klausimą - Ar man padės? Praėjus ne vieniems metams darbo su pacientais galiu atsakyti Taip, 98,0% tikimybė. Kodėl ne 100%? Nes medicinoje nėra 100%. 1% priklauso nuo Jūsų pačių ir 1% priklauso nuo ligos ar pažeidimo paūmėjimo.
Pagrindinės klaidos, dėl ko reabilitacija GALI NEPADĖTI : NESILAIKOMA rekomendacijų; PAMIRŠTAMA, jog yra liga ir ji niekur nedingo (artritas ir t.t.), stuburas visas lūžęs ir mes jums jo neįstatysime naujo. NESILAIKOMA rėžimo; NESILAIKOMA nurodymų - jums ir stuburo juosmeninės dalies išvarža, o JŪS ir toliau kelnojate svoriu su plius 50 kg. Mūsų 8 metų darbo patirtis mano NULEIDO ant žemės. Kol mokiausi buvau optimistė - aš galiu viską, visus išgydysiu, visiems bus tik geriau ir geriau, bet įgavus darbo patirties bagažą, išmokau atsikelti nuo žemės ir priimti tai kaip pamoką. Medicinos mokslas neveikia 100%. Ir mes negalime duoti 100%, kad būtent Jums padės. Bet mūsų tikslas yra padaryti kaip įmanoma daugiau, kad Jūsų šansas būtų kuo didesnis.

Istorija

Mes buvome vieni pirmieji Lietuvoje, kurie pradėjo dirbti su Tecar terapija.
image

Kodėl mes?

Mūsų tikslas - PADĖTI jums.
0

Laimingų klientų

0

Metai patirties

0 %

Teigiamų atsiliepimų

image

Aš esu Gyvenk be skausmo įkūrėja ir Tecar terapijos profesionalė.

Direktorė, sveikos gyvensenos ir reabilitacijos mokslų specialistė, Indiba Activ terapijos profesionalė, Lietuvoje buvo viena pirmųjų specialisčių, kuri pradėjo dirbti naudojant Tecar terapiją. 2018 metais baigė Lietuvos Sporto universitetą ir įgijo Kineziterapijos bakalauro kvalifikacinį laipsnį. 2020 metais baigė studijas ir įgijo Sveikatos mokslų reabilitacijos magistro laipsnį. 2021 metais įstojo į Holistinės medicinos universitetą, kur ir toliau gilinasi į kitokią psichosomatikos pusę. Patirtis- savo srityje dirba nuo 2015 metų, todėl yra susidūrusi su daugybe įvairių ligų bei sutrikimų. Specializuojasi stuburo problemuose, raumenų pažeidimuose, laikysenos ir pusiausvyros korekcijoje, neurologinių sutrikimų srityje. Parašiusi mokslinį straipsnį susijusį su reabilitacija po galvos smegenų insulto bei atliko tyrimą, kurio metu, aiškinosi Tecar terapijos poveikį skausmui ir gyvenimo kokybei pacientams, turintiems juosmeninės dalies išvaržas. Kvalifikuota nugaros ir kaklo skausmų valdyme, kineziologijoj, fiziologinių projektų valdyme. Turinti 7 metų darbo patirtį, su įvairiausiom diagnozėm. Taip pat, keturis kartus savanoriavo įvairiuose projektose.
Pasitikėkite manim, mes jums PADĖSIME
image