Apie terapiją

Natūralus terapinis šilumos ir šalčio metodas, saugiu ir efektyviu praktiniu būdu. Neatidėliotinai veiksmingas ūmiam ir lėtiniam skausmui bei uždegimo gydymui. Efektyvus po kelių minučių ir paprastai atliekamas. Karštis ir šaltis šiuo metu yra svarbiausias ir plačiai paplitęs instrumentinis atsakas fizioterapijos srityje, kovojant su skausmu ir uždegimu. Yra žinoma, kad šalčio naudojimas turi teigiamą poveikį naudojant iš karto po traumos ar nuo dislokacijos iki kontūzijos, pooperacinio patinimo ir bursito bei kt. Šaltis blokuoja kraujo išsiliejimą po audinius, mažina patinimą ir skausmą. O šiluma yra naudojama lėtinių skausmų mažinimui, ypač sąnarių (pvz. stuburo kaklo, nugaros skausmas ).

Terapijos nauda

Dėl galingo analgetinio ir paviršinio bei gilaus priešuždegiminio poveikio, gaunama laikinoji, gydomosios dalies anestezija raumenų, sausgyslių ar sąnarių skausmui malšinti. TERMOTERAPIJA – Šiluma turi galios pagreitinti visas organizmo biochemines reakcijas ir labai padidina deguonies ir maistingųjų medžiagų tiekimą audiniuose: tai reiškia, kad metabolizmas padidėja toje vietoje. Dėl šilumos pacientas atsipalaiduoja ir tai ne mažiau svarbus dalykas gijimo procese.

 

  • Natūralus terapinis šilumos ir šalčio metodas, saugiu ir efektyviu praktiniu būdu. Neatidėliotinai veiksmingas ūmiam ir lėtiniam skausmui bei uždegimo gydymui. Efektyvus po kelių minučių ir paprastai atliekamas. Karštis ir šaltis šiuo metu yra svarbiausias ir plačiai paplitęs instrumentinis atsakas fizioterapijos srityje, kovojant su skausmu ir uždegimu. Yra žinoma, kad šalčio naudojimas turi teigiamą poveikį naudojant iš karto po traumos ar nuo dislokacijos iki kontūzijos, pooperacinio patinimo ir bursito bei kt. Šaltis blokuoja kraujo išsiliejimą po audinius, mažina patinimą ir skausmą. O šiluma yra naudojama lėtinių skausmų mažinimui, ypač sąnarių (pvz. stuburo kaklo, nugaros skausmas ). Šiandien technologijos ir šiuolaikinė fizinė medicina siūlo kažką daugiau nei ledo ar karšto vandens maišelį. Visų pirma šiandien yra novatoriškos terapinės sistemos, turinčios dvigubą šaltinį: hipertermija, galinti generuoti endogeninę šilumą net į gilius sluoksnius su maksimalia kontrole, greitą vietinę temperatūros padidėjimu iki +41°C, o kitą – kriogeninę galią , kuri galima reguliuoja iki -18 ° C. Yra trys pagrindinės programos: krioterapijos, termoterapijos, termo šoko terapijos.

Kodėl verta rinktis mus?

Kokybiškai atliekame paslaugas
Greitai randame problemą ir pradedame ją šalinti
Efektyviai paskiriame gydymo metodą
Išsiaiškiname visas silpnas vietas ir jas pašaliname

Nelaukite ir apsilankykite pas mus

Kam kankintis jei galite gyventi be skausmo šiandiena?

Susisiekime

Mūsų šūkis Gyvenk be skausmo! Tuo vadovaujames suteikiant pagalbą mūsų klientams. Visomis savo jėgomis ir žiniomis – padėsime jums.