Apie terapiją

Didina raumenų jėgą, gerina mikrocirkuliaciją, aktyvuoja limfinę sistemą, aktyvuoja vidinę nuskausminančią sistemą, mažina skausmą, gerina sąnarių funkciją, raumenų funkcionalumą, aktyvina odos-visceralinius refleksus, kurie daro įtaką vidaus organams, skatina pažeisto nervo atsigavimą, didina sensorinį suvokimą.

Terapijos pliusai

Teipavimas yra veiksminga kineziterapinė priemonė, tačiau geriausi rezultatai pastebimi naudojant kartu su fizine terapija. Tai gali būti viena iš gydymo dalių siekiant kuo greičiau reabilituotis, sugyti, pagerinti sportinius rezultatus, sumažinti galūnių ištinimą ir kita. Vis dėlto, teipavimą galima naudoti ir kaip atskirą gydymo metodą. Taigi, siekiant efektyviausio teipavimo pritaikymo, rekomenduojame atvykti į kineziterapeuto konsultaciją. Ištyrus Jūsų būklę bus nustatytos vietos, kuriose reikia dėti teipą, jis bus taisyklingai užkijuotas ir gausite rekomendacijas, kokias kitas kineziterapines priemones taikyti kartu su teipavimu. Teipai gali būti naudojami ant: Nugaros bei kaklo Pečių Kojų ir pėdų Riešų ir alkūnių

 

  • Teipavimas arba kineziologinis teipavimas yra efektyvus būdas gydyti dėl traumų atsiradusius skausmus ar judėjimo suvaržymą. Teipavimas naudingas įvairiais skausmo atvejais ir dažnai naudojamas ortopedijoje, sporto medicinoje, potrauminiu laikotarpiu ir profilaktikai. Teipavimo metode specialios lipnios juostos tam tikromis kryptimis pritvirtinamos prie kūno, suteikdamos atramą sąnariams, raumenims ir raiščiams, gerindamos kraujo apytaką ir mažindamos skausmą.

Kodėl verta rinktis mus?

Kokybiškai atliekame paslaugas
Greitai randame problemą ir pradedame ją šalinti
Efektyviai paskiriame gydymo metodą
Išsiaiškiname visas silpnas vietas ir jas pašaliname

Nelaukite ir apsilankykite pas mus

Kam kankintis jei galite gyventi be skausmo šiandiena?

Susisiekime

Mūsų šūkis Gyvenk be skausmo! Tuo vadovaujames suteikiant pagalbą mūsų klientams. Visomis savo jėgomis ir žiniomis – padėsime jums.