Apie paslaugą

Ekspertų komanda įvertins Jūsų būklę, nustatys problemines sturktūras, sudarys gydymo planą bei reabilitacijos programą.

Pirminės konsultacijos metu kineziterapeutas atlieka testavimus, matavimus, surenka paciento anamnezę, nustato kineziterapinę diagnozę, parenka KT priemones, sudaro asmeninę pratimų programą, atsižvelgdamas į paciento sveikatos būklę, problemas, organizmo galimybes, amžių. Individualiai parenka treniruočių, funkcinių treniruočių ar gydomosios mankštos eigą ir tempą.

Kineziterapeuto atliekamas darbas – tai tik viena gydymo dalis. Labai svarbu yra tai, kad pacientas įsitrauktų į gydymo procesą, atliktų specialisto rekomenduotus pratimus ir užduotis. Tik tuomet, kai veikiama sistemingai, galima pasiekti pačių geriausių rezultatų. Sveikimo procesui ne ką mažiau svarbi ir paciento emocinė būklė, todėl kineziterapeutas teikia ir savotišką psichologinę pagalbą.

Tai padeda padidinti motyvaciją, o tai gali pagerinti gydymo rezultatus. Kartais pacientai mano, kad reabilitaciją gali atlikti ir be specialisto pagalbos, tačiau tai gali būti net labai žalinga. Svarbiausia kineziterapijos ypatybė yra tai, kad visada koncentruojamasi į kiekvieną pacientą individualiai – deja, universalūs metodai, galintys padėti kiekvienam pacientui, paprasčiausiai neegzistuoja.

Šis gydymo metodas gana dažnai taikomas ligoniams, turintiems ilgalaikę negalią, patyrusiems sunkias traumas, sergantiems artritu, smegenų insultu, kenčiantiems nugaros skausmus, žmonėms patyrusiems sąnarių traumas, laikysenos koregavimui ir t.t. Kineziterapeuto užduotis – pasirūpinti, kad būtų pagerinamos paciento judėjimo galimybės, nes tikslingas judėjimas gali pagerinti ne tik bendrą savijautą, bet taip pat ir gyvenimo kokybę.

Egzistuoja tokių sveikatos sutrikimų, kurių nepagydys jokie vaistai, tačiau gali pagelbėti sistemingas judėjimas. Pavyzdžiui, į kineziterapeutą gana dažnai kreipiamasi tada, kai vaikai turi tam tikrų vystymosi sutrikimų. Kineziterapeutas paruošia įvairių užduočių ir žaidimų, kurie padeda stiprinti raumenis, gerina judesių koordinaciją, koreguoja laikyseną. Net ir tada, kai situacija yra gana rimta, kompleksiškas vaikų gydymas padeda bent minimaliai pagerinti būklę. Kineziterapeutas gali padėti treniruoti raumenų jėgą ir lankstumą, gerinti koordinaciją, išmokyti, kaip nesėkmės atveju kristi, kad nebūtų patiriami kaulų lūžiai.

Susisiekime

Mūsų šūkis Gyvenk be skausmo! Tuo vadovaujames suteikiant pagalbą mūsų klientams. Visomis savo jėgomis ir žiniomis – padėsime jums.